On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Cheb - Komerční závod holoubat o Krále Moravy
Start 23.9.2012, 07:45:00

Pořadí

Chovatel

OS

Vzdálenost Čas doletu Rychlost Poznámka
1

Lukáš

Valašsko

416000 13:42:08 1164.831 m/min
2

Jochman

J.Morava

359753 12:53:59 1164.312 m/min
3

Kirschová

Brno

331750 12:30:00 1164.035 m/min
4

Kirsch

Brno

331750 12:30:00 1164.035 m/min
5

Sýkora

Brno

353160 12:49:00 1161.711 m/min
6

Hanuš

Brno

327510 12:28:26 1155.51 m/min TIP
7

Sýkora

Brno

353160 12:51:00 1154.118 m/min
8

Jochman

J.Morava

359753 12:57:28 1151.332 m/min
9

Jochman

J.Morava

359753 12:57:31 1151.148 m/min
10

Tomeček

Uh.Hradiště

397000 13:30:00 1150.725 m/min
11

Večeřa Miloslav

Uh.Hradiště

397960 13:31:00 1150.173 m/min
12

Jochman

J.Morava

359753 12:58:13 1148.576 m/min
13

Mazuch

Hodonín

368680 13:06:00 1148.536 m/min TIP
14

Jochman

J.Morava

359753 12:58:19 1148.209 m/min
15

Šabata

Vysočina

313430 12:18:00 1148.095 m/min
16

Vymyslický

Jižní Morava

357000 12:56:00 1147.91 m/min
17

Jochman

J.Morava

359753 12:58:27 1147.721 m/min
18

Jochman

J.Morava

359753 12:58:29 1147.598 m/min
19

Dynka M.

Valašsko

429690 13:59:31 1147.319 m/min
20

Bureš

J.Morava

354440 12:54:04 1146.808 m/min
21

Jochman

J.Morava

359753 12:59:38 1143.404 m/min
22

Jochman

J.Morava

359753 12:59:38 1143.404 m/min
23

Jochman

J.Morava

359753 12:59:39 1143.343 m/min TIP
24

Jochman

J.Morava

359753 12:59:39 1143.343 m/min
25

Jochman

J.Morava

359753 12:59:44 1143.041 m/min
26

Dudová Simonka

Karviná

446880 14:16:00 1142.916 m/min
27

Dudová Simonka

Karviná

446880 14:16:00 1142.916 m/min
28

Jochman

J.Morava

359753 12:59:48 1142.799 m/min
29

Adamík

Zlín

400130 13:35:21 1142.086 m/min
30

Adamík

Zlín

400130 13:35:22 1142.032 m/min
31

Bartoněk

Znojmo

311290 12:18:00 1140.256 m/min
32

Ludvík Ladislav

Beskydy

412010 13:47:09 1137.678 m/min TIP
33

Stružka

Valašsko

423000 13:57:24 1135.875 m/min
34

Vítek

Hodonín

368800 13:10:00 1134.769 m/min
35

Daňo

Valašsko

420000 13:55:10 1134.624 m/min
36

Skrbek Marek

Beskydy

417451 13:53:14 1133.659 m/min TIP
37

Skrbek Marek

Beskydy

417451 13:53:15 1133.608 m/min
38

Kuřil

Hodonín

371000 13:12:32 1132.709 m/min
39

Křivánek

Brno

359000 13:02:01 1132.433 m/min
40

Burian

Znojmo

320000 12:27:48 1131.542 m/min
41

Slováček

Hodonín

377000 13:18:11 1131.509 m/min
42

Becha

Svitavy

319000 12:27:00 1131.206 m/min
43

Slováček

Hodonín

377000 13:18:45 1129.588 m/min
44

Schmidt

Znojmo

306000 12:16:00 1129.151 m/min
45

Špéra

Hodonín

368000 13:11:16 1127.912 m/min
46

Plášek Miroslav

Uničov

339044 12:45:45 1127.328 m/min
47

Stružka

Valašsko

423000 14:00:16 1127.198 m/min
48

Hanuš

Beskydy

411000 13:49:41 1127.005 m/min
49

Honeš

Beskydy

411000 13:49:41 1127.005 m/min
50

Burian

Znojmo

320000 12:29:00 1126.761 m/min
51

Buček

Beskydy

428000 14:04:55 1126.563 m/min
52

Paseka

Zlín

390130 13:31:24 1126.241 m/min
53

Kopřiva

Beskydy

436190 14:12:42 1125.071 m/min
54

Brulíík

Uh.Hradiště

408190 13:47:53 1124.852 m/min
55

Bílek Miroslav

Uničov

339616 12:47:00 1124.556 m/min
56

Horák

Beskydy

408000 13:48:00 1123.967 m/min
57

Truhlář

Zlín

390130 13:32:26 1122.892 m/min
58

Šuda

Opava

450000 14:26:00 1122.195 m/min
59

Klemens Karel

Opava

415820 13:55:35 1122.069 m/min
60

Němeček Josef

Zlín

388060 13:31:00 1121.561 m/min
61

Němeček Josef

Zlín

388060 13:31:00 1121.561 m/min
62

Holeša

443000 14:20:00 1121.519 m/min
63

Holeša

443000 14:20:00 1121.519 m/min
64

Skokan

Beskydy

443000 14:20:15 1120.81 m/min
65

Hlavica-JUPID

Valašsko

430000 14:08:50 1120.278 m/min
66

Lopata

Uh.Hradiště

389540 13:33:00 1119.368 m/min
67

Čulen

J.Morava

360000 13:06:38 1119.287 m/min TIP
68

Křivánek

Brno

360000 13:07:00 1118.012 m/min
69

Kubáček Lubomír

Uničov

365036 13:11:47 1117.058 m/min
70

Šik

Uh.Hradiště

392000 13:36:00 1116.809 m/min
71

Antoš

Opava

430000 14:11:00 1113.99 m/min
72

Pištěk

Uh.Hradiště

391000 13:36:10 1113.431 m/min
73

Gruber

Brno

328000 12:39:57 1112.053 m/min
74

Balaštík

Hodonín

368000 13:16:00 1111.782 m/min
75

Hrušák

Zlín

370000 13:17:58 1111.222 m/min
76

Zvoníček

Valašsko

430000 14:12:15 1110.394 m/min
77

Sliwka

Karviná

443800 14:24:43 1110.286 m/min
78

Kahaja

Zlín

375000 13:23:00 1109.467 m/min
79

Borovička Laďa

Haná

367000 13:15:54 1109.096 m/min
80

Greg Team

Třinec

468000 14:47:00 1109.005 m/min
81

Greg Team

Třinec

468000 14:47:00 1109.005 m/min
82

Pištěk

Uh.Hradiště

391000 13:37:40 1108.696 m/min
83

Pištěk

Uh.Hradiště

391000 13:37:40 1108.696 m/min
84

Novák

Zlín

390000 13:37:00 1107.955 m/min
85

Klemens Karel

Opava

410050 13:55:35 1106.499 m/min
86

Florián Pavel

Opava

417830 14:03:00 1105.37 m/min
87

Pazdera

Valašsko

412000 13:57:58 1104.656 m/min
88

Gerspitzer

Znojmo

330000 12:44:00 1103.679 m/min
89

Hanke Karel

Beskydy

411500 13:58:00 1103.217 m/min
90

Cieslar

Třinec

465430 14:47:00 1102.915 m/min
91

Nevrklo

Vysočina

301000 12:18:00 1102.564 m/min
92

Huspenina

Uh.Hradiště

396000 13:44:24 1101.836 m/min
93

Suchánek

Hlučín

424000 14:10:00 1101.299 m/min
94

Duda

Opava

416290 14:03:00 1101.296 m/min
95

Greg Team

Třinec

468000 14:50:00 1101.176 m/min
96

Ecoteam Matuška

Uničov

362650 13:14:30 1100.607 m/min
97

Zelina

Zlín

390000 13:39:27 1100.296 m/min
98

Tomek Jindřich

Vysočina

285000 12:04:02 1100.244 m/min
99

Florián Pavel

Opava

417830 14:05:00 1099.553 m/min
100

Bumbalík

Uničov

311000 12:28:00 1098.94 m/min
101

Cieslar

Třinec

465430 14:49:00 1097.712 m/min
102

Filip

Svitavy

300000 12:18:34 1096.625 m/min
103

Hrabinová

Valašsko

420000 14:08:00 1096.606 m/min
104

Chmelíčkovi

Vysočina

285000 12:05:00 1096.154 m/min
105

Antoš

Opava

430000 14:17:39 1095.123 m/min
106

Červeňák

J.Morava

343000 12:58:20 1094.681 m/min
107

Křivánek Petr

Brno

344430 12:59:46 1094.239 m/min
108

Cieslar

Třinec

465430 14:51:00 1092.559 m/min
109

Uherek

Uh.Hradiště

392000 13:44:51 1089.343 m/min
110

Horák

Hodonín

360000 13:15:42 1088.6 m/min
111

Bartl Pavel

Uničov

349362 13:06:00 1088.355 m/min
112

Černuška

Uh.Hradiště

395000 13:48:00 1088.154 m/min
113

Svoboda Zdeněk

Uničov

347197 13:04:15 1087.54 m/min
114

Kaňák

Uh.Hradiště

398000 13:51:00 1087.432 m/min
115

Suchánek

Hlučín

424000 14:15:00 1087.179 m/min
116

Hruška

Znojmo

308000 12:28:28 1086.548 m/min
117

Truhlář

Zlín

390000 13:44:00 1086.351 m/min TIP
118

Sukup

Beskydy

420000 14:12:00 1085.271 m/min
119

Meisl

Brno

320000 12:40:00 1084.746 m/min
120

Spáčil

Uh.Hradiště

400000 13:54:00 1084.011 m/min
121

Bursík

Znojmo

305000 12:26:45 1082.52 m/min
122

Krištov Oldřich

Uničov

320091 12:41:00 1081.389 m/min
123

Koutný Petr

Haná

375000 13:32:00 1080.692 m/min
124

Ištvánek Fr.

Hodonín

388650 13:44:38 1080.684 m/min
125

Turský-Kusák

Karviná

445000 14:37:00 1080.097 m/min
126

Fojtík

Valašsko

420000 14:14:00 1079.692 m/min
127

Novák

Valašsko

420000 14:14:00 1079.692 m/min
128

Polášek

Znojmo

300000 12:23:00 1079.137 m/min
129

Jurásek

Uh.Hradiště

392000 13:49:00 1076.923 m/min
130

Holuša

Opava

420000 14:15:14 1076.279 m/min
131

Kniezek

Havířov

441000 14:35:00 1075.61 m/min
132

Kučera

Beskydy

415000 14:11:00 1075.13 m/min
133

Kučera

Beskydy

415000 14:11:00 1075.13 m/min
134

Ciencala - Martynek

Třinec

468000 15:01:00 1073.394 m/min
135

Širgel Pavel

Uničov

357697 13:19:09 1070.468 m/min
136

Markovi

Zlín

374000 13:34:32 1069.998 m/min
137

Ciencala - Martynek

Třinec

468000 15:03:00 1068.493 m/min
138

Gerspitzer

Znojmo

330000 12:54:48 1065.203 m/min
139

Kašík

Uh.Hradiště

395000 13:56:00 1064.69 m/min 3 ks
140

Kostka

Valašsko

427000 14:27:00 1062.189 m/min
141

Ryšavý Roman

Uničov

357660 13:22:00 1061.306 m/min
142

Suchánek Břetislav

Hana

361040 13:26:05 1058.51 m/min
143

Gladiš

Beskydy

431000 14:33:00 1056.373 m/min
144

Macháček Dalibor

Uničov

361822 13:28:30 1053.339 m/min
145

Hložek

437000 14:40:00 1053.012 m/min
146

Kostka

Třinec

465000 15:10:00 1044.944 m/min
147

Morkes Zdeněk

Haná

365036 13:34:24 1044.751 m/min
148

Bachan

Znojmo

291000 12:24:11 1042.326 m/min
149

Vacek Jiří

Uničov

319958 12:52:00 1042.208 m/min
150

Mikuláš Josef

Uničov

319759 12:52:00 1041.56 m/min
151

Glocar

Svitavy

318600 12:51:00 1041.176 m/min
152

Petrlák Daniel

Svitavy

295400 12:29:00 1040.141 m/min
153

Ištvánek St.

Hodonín

370000 13:41:31 1037.82 m/min
154

Novotný

Vysočina

303000 12:38:00 1034.13 m/min
155

Vogl Lubomír

Uničov

342818 13:16:32 1034.038 m/min TIP
156

Melichar František

Uničov

311414 12:47:00 1031.172 m/min
157

Petrlák Vlastimil

Svitavy

293100 12:30:03 1028.241 m/min
158

Fendrich

Znojmo

306000 12:43:00 1026.846 m/min
159

Fendrich

Znojmo

306000 12:43:43 1024.382 m/min
160

Petrlák Vlastimil

Svitavy

293100 12:32:01 1021.195 m/min
161

Sýkora J.+ Z.

Třinec

468000 15:26:00 1015.184 m/min
162

Ševčík

B.Karpaty

416000 14:35:00 1014.634 m/min
163

Ryšavý Jan

Uničov

354000 13:38:00 1002.833 m/min
164

Vysloužil Zdeněk

Haná

362550 13:47:10 1001.058 m/min
165

Křížek Jaromír

Hana

359000 13:45:00 997.222 m/min
166

Ing.Skrbek Zdeněk

Opava

403530 14:30:00 996.37 m/min
167

Dostál

Brno

308000 12:55:00 993.548 m/min
168

Krbeček Jarosalv

Haná

365500 13:53:37 991.545 m/min
169

Maj Fr.

Hlučín

418200 14:51:25 980.731 m/min
170

Řezanina

Vysočina

301000 12:52:00 980.456 m/min
171

Sýkora Stanislav

Uničov

357592 13:52:00 974.365 m/min
172

Janza Stanislav

Svitavy

298000 12:53:28 966.069 m/min
173

Sýkora J.+ Z.

Třinec

468000 15:59:00 947.368 m/min
174

Huspenina

Uh.Hradiště

396000 14:44:24 944.206 m/min
175

Jirásek Miroslav

Svitavy

311090 13:28:24 905.911 m/min

--- KOMERČNÍ ZÁVOD HOLOUBAT O KRÁLE MORAVY - CHEB - POMEZÍ - by paseka-truhlar.borec.cz webpage - Copyright © 2012 JohnyF ---